HOME
 
 
Menu
 
 
 
 
Bine ati venit la Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir"!
 

Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir" isi afirma din nou valoarea obtinand succesiv (2010-2015, 2015-2020) ''GRAD DE INCREDERE RIDICAT'' , cel mai inalt calificativ care poate fi acordat unei universitati in Romania.

 

MEMBRII BIROULUI SENATULUI U.C.D.C.

 

FUNCTIA

NUME PRENUME

TELEFON

E-MAIL

 

PRESEDINTE UNIVERSITATE

 

Prof. univ. dr. Momcilo Luburici

021 330 79 00
021 330 79 11
int. 103

office@ucdc.ro

PRESEDINTE SENAT

 

Prof. univ. dr. Corina Adriana Dumitrescu

021 330 79 00
021 330 79 11

rectorucdc@yahoo.com

RECTOR

 

Dr. Marja Liisa Kristiina Tenhunen

021 330 79 00
021 330 79 11

rector@ucdc.ro

VICEPRESEDINTE SENAT

 

Prof. univ. dr. Florian Rapan

021 330 79 00
021 330 79 11

rapan_florian@yahoo.com

VICEPRESEDINTE SENAT

Prof. univ. dr. Valentina Zaharia

 

021 331 17 59
021 330 79 11

valentina.zaharia@ucdc.ro

PRORECTOR –
pentru ID/IFR si informatizare

 

Conf. univ. dr. Narcisa Isaila

021 330 79 00
021 330 79 11

 narcisa.isaila@ucdc.ro

PRORECTOR –
Activitatea didactica la programele universitare de studii de licenta si masterat

Prof. univ. dr. Marinella Sabina Turdean

021 330 79 00
021 330 79 11

marinellaturdean@yahoo.com

PRORECTOR
Relatii internationale

 

Prof. univ. dr. Ramona Mihaila

021 330 79 00
021 330 79 11
int. 144

ramona.mihaila@ucdc.ro

PRORECTOR
cercetare - programe si publicatii stiintifice

 

Conf. univ. dr. Alexandru Stefanescu

021 330 79 00
021 330 79 11

cercetare.ucdc@gmail.com

PRESEDINTE
Comisia de evaluarea si asigurarea calitatii

 

Conf. univ. dr. Cezar Militaru

021 330 79 00
021 330 79 11

cezar.militaru@ucdc.ro

CANCELAR
UNIVERSITATE

 

Conf. univ. dr. Bogdanel Dragut

021 330 79 00
021 330 79 11

bogdanel.dragut@ucdc.ro

 

 


 

Universitatea Crestina "DIMITRIE CANTEMIR"

 
Acces direct
 
 
 
Copyright © 2011 Toate drepturile rezervate UCDC Home   |  Contact